ידי אומן

דקים

דקיםבניית דקים בצפון – פתרון יעיל לאדמה בעייתית
בעלי הבתים הפרטיים משקיעים הרבה בתכנון, עיצוב ואחזקת השטח שמסביב לביתם. הגינה הפרטית מהווה חלום עבור רבים, אך לא כולם מצליחים להגשים אותו באופן זהה, בעיקר עקב נתוני קרקע בעייתיים או אילוצים כלכליים שונים.
ניתן להתמודד עם הבעיה בדרכים שונות: הבאת אדמה ממקורות חיצוניים, התאמה של צמחייה מיוחדת, הנחת דשא סינטטי או הפתרון המוצלח מכולם – בניית דקים בצפון ובכל רחבי הארץ.

דק הוא למעשה משטחי עץ המונחים בחצר הבית ויוצרים חיפוי קרקע אחיד במראהו
בשנים האחרונות ניתן לראות מגמה של בניית דקים בצפון במגוון רחב של מבנים ודגמים. למרות שאדמות הצפון ניחנו בעושר רב, לא כל הגינות הפרטיות או הציבוריות צומחות ופורחות בהצלחה, ובכדי למנוע עוגמת נפש ולצמצם בעלויות אחזקה גבוהות מאוד, ניתן לבנות דק אשר מסתיר את האדמה ומהווה בעצמו את הגינה ללא צורך באחזקה וללא בעיות הקשורות לעונות השנה או למזיקים.

בנייה פשוטה ומהירה
דקים בקריות, בחיפה ובכל אזור הצפון הם חלק מההתמחות של חברת ידי אומן אשר מתחילה את הפרויקט רק לאחר מדידות, בדיקה מקיפה של השטח והתייעצות עם הלקוח. בניית דקים בקריות אינה אורכת יותר מכמה ימים ספורים אשר בסופם נראית הגינה כמו גן אירועים כפרי ומעוצב.
משטחי העץ שנבחרים לעבודה שהם איכותיים, דורשים מינימום אחזקה וחוסכים ללקוח עלויות גבוהות.
במקרים מסוימים ניתן להשאיר חלקי אדמה המיועדים לצמחייה או לדשא אשר ישתלבו נפלא עם הדק.

צוות מקצועי ומיומן העומד לרשותכם
הצוות המקצועי של חברת ידי אומן בונה דקים בחיפה אשר מתאימים גם למאפייני הנוף והבנייה של העיר, אשר משלבת בין עיר סואנת לכפריות מרגיעה.
דקים בחיפה משדרגים כל בית פרטי, דירה או מבנה ציבורי ומעניקים להם נופך דקורטיבי שאינו אגרסיבי או דומיננטי מדי, אלא משתלב תמיד בהרמוניה, מתאים לכל סגנון ומספק גם פתרון נוח לשהייה בחוץ ולאירוח.