ידי אומן

גגות רעפים

גגות רעפים בצפון – בידוד תרמי מצוין
צפון הארץ הוא ללא ספק המקום המועדף על רבים בכל הקשור לחופשות וטיולים, בין השאר בשל מזג האוויר הנוח בקיץ ובשל ההזדמנות לצפות בשלג בחורף.
אלא, שמזג אוויר זה עשוי גם להוות בעיה או קושי במהלך חיי היום יום של תושבי האזור.
מלבד מציאת פתרונות בדמות מיזוג אוויר ניתן בהחלט לשלוט בטמפרטורה בפנים הבית באמצעות בניית גגות רעפים בצפון, המסתמנת כטרנד פרקטי ודקורטיבי בשנים האחרונות.

בניית גגות רעפים בצפון מתבצעת על ידי חברת ידי אומן – אחת החברות המובילות והמוכרות בארץ בתחום פתרונות בנייה שונים.

 

מה עוד מבצעת חברת ידי אומן
ידי אומן בונה גגות רעפים בצפון אשר מונעים כניסת חום או קור ולמעשה משמשים כמזגן "טבעי" שחוסך המון בעלויות ובצריכת החשמל.
בנוסף, בניית גגות רעפים חוסכת גם סיוד, איטום וזיפות הגג במקרים שבהם אין גג רעפים. רעפים אלו גם אטומים לנוזלים ואינם נפגעים מטמפרטורה או מקרני השמש, מה שמדגיש את איכותם.

מגוון סגנונות
בניית גגות רעפים נעשית תוך התאמה מלאה למבנה, בין אם מדובר על גג רחב ידיים, על יחידה חיצונית לבית או על מדרון תלול במיוחד.
הצוות המקצועי של החברה מקפיד על בניית גגות רעפים בקריות ובכל אזור הצפון רק לאחר איטום הגג מנוזלים אשר ימנע נזקים בלתי הפיכים בהמשך.
גגות רעפים אלו הנבנים על ידי חברת ידי אומן מהווים גם ניצול יעיל של חלל הבית ומאפשרים יצירת עליית גג אשר תשמש כמחסן או כחדר שינה נוסף.

ניתן לשלב רעפים בצבעים ובמרקמים שונים במסגרת גגות רעפים בחיפה, מה שמעניק מראה טבעי לבית כולו, גגות רעפים אלו מתאימים במיוחד לבתים פרטיים בעלי סגנון כפרי וחמים ומשלבים בין מגמת העיצוב הנוסטלגית אשר הייתה דומיננטית בעבר למוצרים מודרניים ועמידים.
גגות רעפים מתאימים גם כקירוי מעל לחנייה אשר מספקת הגנה על הרכב ומשתלבת עם החצר ועם גינת הבית.

קשורבניית בריכות שחייה.