ידי אומן

חיפוי קירות בעץ

פעמים רבות אנו מתמודדים עם השאלה האם לצבוע מחדש את קירות הבית או שמא ישנו פתרון אחר שיספק תוצאות טובות לא פחות?
אחד העיצובים היוקרתיים יותר בנמצא עושה שימוש בחיפויי עץ לקירות חיצוניים ופנימיים, חיפוי העץ משווה לקיר מראה יוקרתי המשדר יופי ואיכות, כיום ניתן למצוא מגוון רחב של חיפויים לקירות מעץ.

בשנים האחרונות גובר השימוש בעץ לעיצוב הבית, בנוסף לדרישה הגבוהה לבניית פרגולות ודקים מעץ יותר ויותר לקוחות מבקשים לחפות את קירות הבית החיצוניים והפנימיים בעץ, מבחר סוגי העץ, טכנולוגיות הייצור ושיטות התקנת החיפוי המתקדמות מאפשרות לחיפוי לענות במדויק על הדרישות העיצוביות של הלקוח.

בבואנו לבחור חיפוי עץ לקיר חשוב להבדיל בין חיפוי הנדרש לקיר חיצוני לבין חיפוי הנדרש לקיר פנימי, ציפוי לקיר חיצוני נדרש לעמידות טובה בפני מזג האוויר וכן לעמידות בפני חרקים ומזיקים שונים, לחיפוי קירות חיצוניים יכול  להתאים עץ טיק בורמזי, עץ איפאה ברזילאי או עץ סידר אמריקאי.
בכדי להאדיר את המראה הסופי המתקבל בגמר החיפוימתבצעת התקנתו בצורה סמויה כלומר בדרך שבה לא ניתן להבחין בברגים ובמחברים השונים, שיטת התקנה זו מאפשר לקבל מראה סופי נקי ואלגנטי.
כאשר מדובר בחיפוי לקירות פנימיים השמיים הם הגבול,  הדרישות לעמידות הן נמוכות יותר לחיפוי קירות פנימיים כך שמגוון העצים שבהם ניתן להשתמש הוא רב יותר.
התקנת חיפוי עץ לקירות היא משימה למומחים, רמות הדיוק הנדרשות והגימור הסופי הם קריטיים לאיכות התוצאה הסופית המתקבלת, בחירת החברה שתבצע את מלאכת החיפוי חייבת להיעשות תוך בחינת הניסיון בו מחזיקה החברה, השירותים אותם היא מציעה וכמובן השירותים אותם היא מעניקה במקרים של כשל או פגיעה בחיפוי.

חיפוי קירות בעץ היא הדרך המושלמת לשדרג את מראה הקיר, מראה העץ המבריק על שלל דוגמאותיו יכול להפוך כל מבנה משעמם למבנה המייצג את פסגת עיצוב הבית.

חברת ידי אומן מתמחים בחיפוי חיצוני ופנימי של קירות בעץ.